Dažādi priekšmeti ar foto

Tas vairs nav pārsteigums, ka mūsdienās fotogrāfija ir iespējama ne tikai papīra formātā, bet arī uzdrukāta uz dažādiem priekšmetiem. Jūsu rīcībā ir plašs preču klāsts - nepieciešams tikai foto, ko mēs nofotografēsim mācību iestādē un ievietosim tieši jums izveidotā kontā. Tālāk, atbilstoši savai vēlmei, varēsiet kombinēt attēlus un izmantot mūsu izveidotus dizainus, lai iegūtu pašu skaistāko krūzīti, atslēgu piekariņu, kalendāru u.t.t pasaulē!

Krūzes

Atslēgu piekariņi

Bērnu krūzītes

Rāmis ar šķidrumu un spīdumiem

Krūzītes

Skolas lietas

Kalendāri

Ziemassvētku rotājumi

Foto albumi

Puzles un peļu paliktņi

Plastikāta foto rāmīši

Foto turētāji

Koka foto rāmīši

Ielūgumi

Izlaidumam

Mīkstās rotaļlietas

Baltas keramiska krūzītes. Piedāvājumā klasikā baltā brokastu krūze, kā arī krūzes ar sirds osiņu, silikona vāciņu un paliktnīti.

Atslēgu piekariņi vēl joprojām ir aktuāli, jo kā gan ir iespējams atšķirt divus praktiski vienādus atslēgu saišķus? Izvēlies sev tīkamāko variantu.

Mums ir pieejamas dažādu krāsu, ērta izmēra baltas krūzītes ar krāsainu iekšiņu un osiņu. Piemērota gan bērniem kompaktā izmēra dēļ, gan pieaugušajiem tilpuma ziņā. Tilpums:280 ml

Ja apnikuši klasiskie foto rāmji, mums piedāvājumā ir foto rāmji, kurus sakratot var vērot kā, rāmī esošajā šķidrumā, skaisti vizuļo spīdumi. Foto izmērs rāmī 10x15

Baltas krūzītes ar dažādu krāsu toņu osiņām un iekšpusi. Izvēlies dizainu, ievieto mūsu fotografēto foto . Iespējams, tā kādam kļūs par vismīļāko dāvanu mūžā!

Penālis, maks, sporta maisiņš un citas lietas ir tās, kuras parasti ir skolēna rīcībā. Vai vienmēr tam ir jābūt kā veikalā nopirktam? Mums ir daudz risinājumu!

Personificēti kalendāri 2019. gadam. Dažādi izmēri un veidi.

Īpašais Ziemassvētku piedāvājums! Dažādi rotājumi, kuros var ievietot fotogrāfijas.

Albumā Jūs varat ievietot 36 fotogrāfijas izmērā 10x15.

Kartona puzles A4 formātā, kā arī peļu paliktņi ar apdruku.

Pieejamie izmēri 10x15, 15x20, 15x21, 20x30. Plašs sortiments skolu un bērnudārzu audzēkņiem.

Tie neaizņem daudz vietas, ērti novietot visur, arī birojā uz galda! Vari mainīt bildes kaut katru dienu. Turētāji spēj noturēt bildes izmērā līdz 10x15 cm.

Koka imitācijas rāmji ļoti labi iederēsies jebkurā interjerā. Piedāvājumā klasiski krāsaini rāmji, kā arī tematiskie foto rāmji. Pieejami arī dažādi citu materiālu rāmji.

Mīkstā rotaļlieta vienmēr ir un būs labākais veids, kā iepriecināt tuvus cilvēkus - gan lielus, gan mazus.